Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login

Ceník inzerce

285113img2

Ubytování & Pronájem - katalog rekreačních objektů s přímými kontakty na provozovatele, nabízíme ubytování bez provize.

Inzercí na ubytovacích portálech získáte zařazení rekreačního objektu na internetové portály www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz do profilů na facebook.com , Instagram Twitter. Efektivně oslovíte klienty, kteří běžné internetové portály nenavštěvují. Spolupracujeme s poptávkovým systémem www.poptavej.cz 

Ceník inzerce www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz

Podmínky platné od 1.1.2024. Ceny inzerce jsou konečné. 

Roční inzerce:

Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu.

Roční inzerce: 1 200 Kč

 

Základní inzerce bez časového omezení:  

Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Inzerce bez časového omezení: 2 000 Kč

 

Doporučené objekty - roční inzerce:

Roční inzerce v sekci Doporučené objekty. Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Doporučené objekty roční zápis: 2 500 Kč

 

Doporučené objekty - inzerce bez časového omezení 

Inzerce na ubytovacích portálech ve zvýhodněné sekci Doporučené objekty bez časového omezení. Inzerce ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí prezentace je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Doporučené objekty bez časového omezení: 3 000 Kč

 

Zvýhodněné inzertní služby:

Pokud vlastníte více objektů, kontaktujte nás, připravíme individuální cenovou nabídku.

Bannerová inzerce - Odkaz na titulní straně (malý banner) cena: 5 000,- Kč/rok 

 

Kontaktní informace:

Telefon: +420 607 737 919 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

V případě zájmu inzerovat na ubytovacích portálech www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz zašlete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vaše kontaktní informace. Obratem Vás budeme kontaktovat. 

 

Obchodní podmínky poskytování služeb serveru Přehledubytovaní.cz, Chatičky.cz:

1. Vyhrazení pojmů 

Služba - je zajištění prezentace ubytovacího zařízení na internetových stránkách www.prehledubytovani.cz, www.chaticky.cz ze strany Poskytovatele služby. 

2. Cena Služby za inzerci 

1. Na Ceně služby se Poskytovatel služby dohodne s Uživatelem vždy předem. 

2. Cena služby je stanovená podle typu poskytnuté služby, podle typu zápisu v katalogu ubytování. 

3. Cena služby je placená vždy na dobu poskytnuté služby od data začátku poskytnutí služby bez nároků na slevu, či předčasné ukončení služby. 

3. Platební podmínky 

1. Po provedení registrace Poskytovatel vystaví Uživateli potvrzení o registraci ve formě elektronické faktury s dohodnutou cenou Služby. 

2. Cenu služby platí Uživatel ve prospěch Poskytovatele bankovním převodem na účet Poskytovatele služby. 

4. Storno podmínky 

1. Po zaplacení dohodnuté Ceny služby a následnému poskytnutí služby Uživatel nemá právo požadovat po Poskytovateli služby vrácení zaplacené Ceny služby mimo nedostupnosti služby po dobu 5 dnů ve smluveném časovém horizontu. 

2. V případě nedostupnosti poskytované služby více jak 5 dnů ve smluveném časovém horizontu má právo Uživatel služby požadovat po Poskytovateli vracení zaplacené Ceny služby. 

3. Pokud Uživatel nesplní podmínky doby splatnosti vystavené faktury a nesplní tyto podmínky i po opětovné výzvě k uhrazení, vyhrazuje si Poskytovatel právo na přerušení Služby do doby uhrazení Ceny služby. V případě neuhrazení faktury do stanovené lhůty bude úctována sankce 0,5% denně z dlužné částky. Pohledávka muže být poté právně vymáhána či postoupena k vymáhání třetím osobám. 

1. Tyto obchodní podmínky byly uveřejněny a staly se platnými dne 1.1.2015. 

1. Cena služby je cenou konečnou 

2. Nedostupností služby se rozumí výhradně skutečnost, že server www.prehledubytovani.cz, www.chaticky.cz nelze zobrazit na žádném internetovém prohlížeči kdekoli na území České republiky, Rakousku a Slovensku. 

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz