Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Login
Ohodnotit tuto položku
(156 hlasů)

Veselý kopec - Penzion U nás - Českomoravská vysočina

Veselý kopec - Penzion U nás - Českomoravská vysočina Veselý kopec - Penzion U nás - Českomoravská vysočina

Penzion U nás se nachází na rozhraní Železnych hor, Poddoubraví a Vysočiny, na Veselem Kopci v těsně blízkosti skanzenu a muzea. Ideální místo penzionu vybízí všechny milovníky přírody, kulturních a historických památek k toulkám v okolí. Sportovně založené k výletům do okolí pěšky, na kole nebo autem, tak i k houbaření, rybaření, geocachingu nebo i k lenošení a odpočinku.

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, seniory a všechny, kteří chtějí strávit pohodovou dovolenou v příjemném prostředí. Ubytování v 6-ti pokojích s koupelnou a WC, zařízenou kuchyní, barem s možností vlastního točení piva, letní sezení s grilem, letní venkovní bazén - celkem 16 lůžek. Pronájem celého objektu, možnost samostatného vaření.

 

Kontakt: Penzion U nás, Veselý Kopec č.p. 13, Hlinsko. Telefon: +420 608 08 11 80 WEB www.chalupa-unas.cz E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Vybavení a služby penzionu

Ubytování v 6-ti pokojích s koupelnou a WC, zařízenou kuchyní, barem s možností vlastního točení piva, letní sezení s grilem, letní venkovní bazén - celkem 16 lůžek. Pronájem celého objektu, možnost samostatného vaření.Vybavení penzionu: kompletně vybavená kuchyň s možností samostatného vaření, barem s možností vlastního točení piva, letní sezení s grilem, letní venkovní bazén. 2 společenské místnosti s kachlovými kamny. Pro aktivní odpočinek můžete využít fitness přístroje, jízdní kola, infrasaunu (foto), univerzální travnaté hřiště pro míčové hry (volejbal, nohejbal), malé fotbalové hřiště a nordic walking. Venkovní stůl pro stolní tenis, venkovní bazén velká trampolína.

 

Reakreace a služby

Letní aktivity: Odpočinek a relax patří k příjemné strávené dovolené a i na tuto věc jsme nezapoměli. Venkovní letní bazén, dvě samostatná hřiště pro míčové hry jako je fotbálek, volejbal, nohejbal, badminton, venkovní šipky, stolni tenis, trampolína čtyři jízdní kola, hole pro nordic walking, houbaření, rybaření, turistika a nebo jen tak polehávání a nic nedělání to vše U Nás najdete. Zimní aktivity: Nedaleké sjezdovky v Hlinsku, Trhové Kamenici či Chotebori a běžecké tratě.

 

Stravování

Stravování:  Stravovací služby si každý zabezpečuje sám buď samostatným vařením a nebo návštěvou okolních restaurací či hospůdek.

 

Ceník ubytování

Ceník:  2.1. - 29.4. 2016. Týden : 20 000,-Kč - při plné obsazenosti 16 osob / na osobu a noc 178,- Kč. Víkend: 15 000,-Kč - víkendová cena platí pro jakékoliv 4 po sobě jdoucí dny. 30.4. - 21.10. 2016. Týden : 25 000,- Kč - při plné obsazenosti 16 osob / na osobu a noc 223,-Kč. Víkendové pobyty jsou možné pouze v měsících květen, červen, září a říjen 15 000,-Kč - víkendová cena platí pro jakékoliv 4 po sobě jdoucí dny. 22.10. - 16.12. 2016. Týden: 20 000,- Kč - při plné obsazenosti 16 osob / na osobu a noc 178,- Kč. Víkend: 15 000,- Kč -  víkendové pobyty platí pro jakékoliv 4 po sobě jdoucí dny. 17.12. 2016 - 3.1. 2017. Týden: 25 000,- Kč - při plné obsazenosti 16 osob / na osobu a noc 223,- Kč - víkendové pobyty nejsou možné.  

Naposledy změněno středa, 07 srpen 2019 11:37

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2020 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved.Designed by Chatičky.cz