Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Login
Ohodnotit tuto položku
(23 hlasů)

Stan - Penzion Stanský mlýn - Českomoravská vrchovina

Stan - Penzion Stanský mlýn - Českomoravská vrchovina Stan - Penzion Stanský mlýn - Českomoravská vrchovina

Penzion Stanský mlýn se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě.

 

Kontakt: Penzion Stanský mlýn, Stan č. 25, 539 01 Hlinsko v Čechách Telefon: 777 91 20 92 Telefon: 777 91 20 91 Internet: www.stanskymlyn.cz Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Vybavení a služby penzionu

Penzion Stanský mlýn kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek. Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody. Od léta roku 2010 mohou naši hosté využívat kryté posezení. Dětem je pak k dispozici dětské hřiště s domečkem a skluzavkou, houpačky a pískoviště. Naši hosté mají k dispozici kolárnu a také je možné si u nás kola zapůjčit. Dále nabízíme připojení k internetu v každém apartmánu. Pro ty, kteří rádi grilují je připraven venkovní gril, dále žulový kámen a ohniště s posezením. Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu. A vězte, že umí, mám ji dlouhodobě vyzkoušenou na vlastním těle. Dále si přímo v našem penzionu můžete zakoupit med a ostatní produkty od místního Mistra včelaře, který získal ocenění – Zlatou medajli - Nejlepší med roku 2008. V neposlední řadě Vám u nás samozřejmě bude k dispozici to nejdůležitější a to jsou klidné procházky po lesích, loukách, zdejší přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu. Parkování Vašich aut je možné přímo u objektu penzionu zdarma. Ve vnitřních prostorách celého penzionu je zakázáno kouření. Pes – po dohodě, pouze malá plemena. Kapacita ubytování: 21 lůžek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

 

Rekreace a služby v okolí penzionu

Koupání celoroční koupání poskytuje krytý plavecký bazén v Hlinsku Krytý plavecký bazén a koupaliště ve Skutči - tobogán Letní koupaliště Horní Bradlo Koupaliště Slatiňany Koupaliště Konopáč Sečská přehrada Lyžování Vzhledem k nadmořské výšce Hlinecka, panují u nás v zimním období příznivé sněhové podmínky. Lyžařské areály se nachází v Hlinsku – 3 km, v Trhové Kamenici – 7 km, ve Svratce 12km. V případě nepříznivých sněhových podmínek jsou lyžařské svahy zasněžovány uměle, pomocí sněžných děl. Zalyžovat si můžete nejen na sjezdovkách, ale i na běžeckých lyžích. Běžecké trasy, obklopené zimní zasněženou krajinou, protínají okolí našeho penzionu "křížem krážem". Golf Stále více vyhledávaným sportem je golf. Ve Svobodných Hamrech ( 4 km od našeho penzionu ) a ve Svratouchu ( 13 km ) je pro příznivce tohoto sportu k dispozici devítijamkové golfové hřiště. Jezdectví Ten, kdo se rád dívá na okolní krajinu z koňského sedla, může navštívit jezdecký a výcvikový oddíl ve Svobodných Hamrech ( 4 km ).

 

Ceník ubytování

Zimní sezona - ceny:

Dospělí: 350 Kč / osoba / noc

Děti do 10 let: 250 Kč / dítě / noc

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma

Děti do 2 let s nárokem na lůžko: 150 Kč / dítě / noc

Pes: 70 Kč / noc

Letní sezona - ceny:

červenec až srpen

Dospělí: 380,- Kč/osoba/noc

Děti do 10 let: 280 Kč / dítě / noc

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma

Děti do 2 let s nárokem na lůžko: 180 Kč / dítě / noc

Pes: 70 Kč / noc

Období mimo sezónu - ceny:

Dospělí: 350 Kč / osoba / noc

Děti do 10 let: 250 Kč / dítě / noc

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma

Děti do 2 let s nárokem na lůžko: 150 Kč / dítě / noc

Pes: 70 Kč / noc

Slevy: Děti do 2 let mají ubytování zdarma.

Další informace: Neobsazené lůžko se neúčtuje.

Ubytování pouze na 1 noc 1 osoba: 500 Kč / os / noc

Ubytování pouze na 1 noc 2 osoby: 450 Kč / os / noc

Dlouhodobější ubytování - cena dohodou

Svatební hostiny a oslavy různého charakteru - cena dohodou

 

Naposledy změněno pátek, 03 červen 2016 07:36

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2020 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved.Designed by Chatičky.cz