Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Switch to desktop Register Login

ÚVOD

Objednávka ubytování

Každý inzerovaný rekreační objekt poskytuje podrobné kontaktní informace na provozovatele objektu, který Vám ochotně sdělí zda má v daném termínu volnou kapacitu, případně sdělí další důležité informace týkající se ubytovaní.

V případě vyplnění online objednávky ubytování předáme Váš požadavek majitelům objektu.

Vyplňte jméno a příjmení, telefon, kontaktní email, datum pobytu a počet osob.
Doplňte zobrazený formulář a potvrďte správnost informací a odešlete objednávku ubytování.
Obratem (v pracovní dny) odesíláme vaši objednávku majitelům vybraného rekreačního objektu.

Provozovotal katalogu Přehledubytovani.cz neodpovídá za obsah a správnost informací, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich obsahu a provozu je plně v kompetenci jejich majitelů.

Aktualizováno 13. 5. 2016 11:17

Zobrazeno: 7080

AKTUÁLNĚ

Existence slevových portálů mění domácí cestovní ruch.

 

Nabídka dovolených na slevových portálech nepřímo ovlivňuje cestovatelské zvyklosti českých turistů. Díky těmto portálům cestují v rámci České republiky častěji na kratší dovolené, mimo hlavní turistickou sezónu a zejména poznávají nové destinace.

 

„Realizovaný výzkum potvrdil, že existence slevových portálů významným způsobem ovlivňuje i cestovatelské zvyklosti českých turistů. Z výzkumu vyplynulo, že slevové portály mají vizuálně atraktivní nabídku, která velmi často přesvědčí zákazníky ke spontálnímu nákupu (62 % všech nákupů) a zejména láká k poznávání nových míst a lokalit. Nízká cena je hlavním důvodem nákupu dovolené jen u poloviny zákazníků.

Data z průzkumu ukazují, že se v loňském roce prodalo na slevových serverech a vyhledávačích v rámci domácího cestovního ruchu 2,7 mil. pobytů. Při průměrné ceně pobytu 2 900 Kč je tak velikost trhu odhadována na 7,8 mld. Kč. „Tuzemské pobyty u nás dlouhodobě patří mezi vůbec nejoblíbenější nabídky. Pro penziony a hotely je to rychlý způsob, jak vyplnit kapacity v termínech s nižší obsazeností nebo o sobě dát vědět v začátcích podnikání.”

Více než třetina české populace alespoň jednou nakoupila dovolenou v České republice přes slevový portál. Pozitivním zjištěním je skutečnost, že 97 % dotázaných lidí by si dovolenou na slevovém portálu koupilo znovu. Po překonání prvotní nedůvěry, kdy lidé zvažují, zda si tímto způsobem dovolenou koupit, následuje velmi vysoká spokojenost se samotnou dovolenou a reklamace se zejména v poslední době prakticky nevyskytují.

Z výzkumu také vyplynulo, že nakupování dovolené přes slevový portál není výsadou určité cílové skupiny, ale jde napříč různými segmenty v populaci. Dovolenou nakupují na portálech starší i mladší páry, stejně tak rodiny s dětmi. Velmi často na portálech nakupují dovolenou i lidé z vyšších příjmových skupin. Češi si díky nabídkám na slevových portálech dopřávají luxusnější typ dovolené. Ta se stává dostupnou i pro lidi se středními a nižšími příjmy, kteří vyhledávají především víkendové wellness pobyty.

www.prehledubytovani.cz 

 

Aktualizováno 12. 4. 2016 7:02

Zobrazeno: 13867

SOUTĚŽE

 

 

 

Soutěž o Apple iPhone 7 Plus 256 GB a dárkové poukazy na značkové parfémy a kosmetiku.

Soutěž na měsíc prosinec 2017 ve které je pro soutěžící připravena jako hlavní cena Apple iPhone 7 Plus 256 GB a dárkové poukazy na značkové parfémy a kosmetiku.

Ceny do soutěže věnovala realitní společnost FINEXA a internetový obchod s parfémy a kosmetikou: www.amande.cz

Pro zařazení do soutěže správně odpovězte na následující otázky:

1. Na jaké lokality se v Česku specializuje Reality FINEXA při zprostředkování prodeje a nájmu nemovitostí? www.finexa.cz 

2. Naleznete Váš oblíbený parfém, kosmetiku, přírodní kosmetiku, dárkové kazety v nabídce internetového obchodu www.amande.cz o jaké zboží se jedná, která je Vaše oblíbená značka parfémů a kosmetiky? 

3. Využíváte ubytování prostřednictvím ubytovacího portálu www.prehledubytovani.cz a www.chaticky.cz jaký objekt Vás inspiroval k prožití dovolené? 

Pro účast v soutěži je nutné dát "To se mi líbí" stránce na Facebooku: www.facebook.com/chaticky.cz

Správné odpovědi zašlete na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Pro výherce soutěže jsou připraveny následující ceny:

1. Apple iPhone 7 Plus 256 GB, který do soutěže věnovala Realitní kancelář FINEXA s.r.o. 

2. Cena: Dárkový poukaz na parfémy a kosmetiku dle Vašeho výběru v ceně 2 000,- Kč z internetového obchodu www.amande.cz 

3. Cena: Dárkový poukaz na parfémy a kosmetiku dle Vašeho výběru v ceně 1 000,- Kč dle Vašeho výběru z internetového obchodu www.amande.cz

SOUTĚŽE a NOVINKY naleznete: www.facebook.com/prehledubytovani.cz 

 

Výherci soutěže za měsíc březen 2017. Souteže se zúčastnilo 6421 uživatelů, správně odpovědělo 1459 soutežících. 

1. Apple iPhone 7 Plus 256 GB - Lucie Králová, Plzeň

2. Dárkový poukaz na parfémy a kosmetiku dle Vašeho výběru v ceně 2 000,- Kč z internetového obchodu www.amande.cz - Richard Michálek, Náchod

3. Cena: Dárkový poukaz na parfémy a kosmetiku dle Vašeho výběru v ceně 1 000,- Kč dle Vašeho výběru z internetového obchodu www.amande.cz - Alena Kučerová

Pravidla soutěže:

Pořadatelem soutěže je www.prehledubytovani.cz a www.chaticky.cz

Každý uživatel serveru www.prehledubytovani.cz. a www.chaticky.c se může zúčastnit soutěže pouze jednou v datu soutěže. 

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni spolupracovníci a rodinní příslušníci serveru Přehled ubytovaní.cz a Chatičky.cz
Výhru není možné vymáhat soudním ani jiným způsobem. 

Veškerá data získaná od účastníků soutěže jsou považována za osobní (dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů). 

Pořadatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Výjimku tvoří pouze data výherce, která budou uveřejněna na stránkách Přehled ubytování.cz ve formátu "Jméno" a "Město". 
Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s pravidly na této stránce a potvrzujete, že jste byli s nimi seznámeni. 

Aktualizováno 7. 12. 2017 15:04

Zobrazeno: 34173

Ceník inzerce

285113img2

Ubytování & Pronájem - katalog rekreačních objektů s přímými kontakty na provozovatele, nabízíme ubytování bez provize.

Inzercí na ubytovacích portálech získáte zařazení rekreačního objektu na internetové portály www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz do profilů na facebook.com , Google+ Twitter. Efektivně oslovíte klienty, kteří běžné internetové portály nenavštěvují. Spolupracujeme s poptávkovým systémem www.poptavej.cz 

Ceník inzerce www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz

Podmínky platné od 1.8.2016. Ceny inzerce jsou konečné. 

Roční inzerce:

Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář. 

Roční inzerce: 600 Kč

 

Základní inzerce bez časového omezení:  

Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Inzerce bez časového omezení: 1 000 Kč

 

Doporučené objekty - roční inzerce:

Roční inzerce v sekci Doporučené objekty. Inzerce na ubytovacích portálech ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí inzerce je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Doporučené objekty roční zápis: 1 500 Kč

 

Doporučené objekty - inzerce bez časového omezení 

Inzerce na ubytovacích portálech ve zvýhodněné sekci Doporučené objekty bez časového omezení. Inzerce ve vybrané sekci podle typu ubytování. Součástí prezentace je vložení veškerých kontaktů na inzerovaný objekt, fotografie, popis objektu, kontaktní formulář, hodnocení objektu. 

Doporučené objekty bez časového omezení: 3 000 Kč

 

Zvýhodněné inzertní služby:

Pokud vlastníte více objektů, kontaktujte nás, připravíme individuální cenovou nabídku.

Bannerová inzerce - Odkaz na titulní straně (malý banner) cena: 5 000,- Kč/rok 

 

Kontaktní informace:

Telefon: +420 607 737 919 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

V případě zájmu inzerovat na ubytovacích portálech www.prehledubytovani.cz , www.chaticky.cz zašlete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vaše kontaktní informace. Obratem Vás budeme kontaktovat. 

 

Obchodní podmínky poskytování služeb serveru Přehledubytovaní.cz, Chatičky.cz:

1. Vyhrazení pojmů 

Služba - je zajištění prezentace ubytovacího zařízení na internetových stránkách www.prehledubytovani.cz, www.chaticky.cz ze strany Poskytovatele služby. 

2. Cena Služby za inzerci 

1. Na Ceně služby se Poskytovatel služby dohodne s Uživatelem vždy předem. 

2. Cena služby je stanovená podle typu poskytnuté služby, podle typu zápisu v katalogu ubytování. 

3. Cena služby je placená vždy na dobu poskytnuté služby od data začátku poskytnutí služby bez nároků na slevu, či předčasné ukončení služby. 

3. Platební podmínky 

1. Po provedení registrace Poskytovatel vystaví Uživateli potvrzení o registraci ve formě elektronické faktury s dohodnutou cenou Služby. 

2. Cenu služby platí Uživatel ve prospěch Poskytovatele bankovním převodem na účet Poskytovatele služby. 

4. Storno podmínky 

1. Po zaplacení dohodnuté Ceny služby a následnému poskytnutí služby Uživatel nemá právo požadovat po Poskytovateli služby vrácení zaplacené Ceny služby mimo nedostupnosti služby po dobu 5 dnů ve smluveném časovém horizontu. 

2. V případě nedostupnosti poskytované služby více jak 5 dnů ve smluveném časovém horizontu má právo Uživatel služby požadovat po Poskytovateli vracení zaplacené Ceny služby. 

3. Pokud Uživatel nesplní podmínky doby splatnosti vystavené faktury a nesplní tyto podmínky i po opětovné výzvě k uhrazení, vyhrazuje si Poskytovatel právo na přerušení Služby do doby uhrazení Ceny služby. V případě neuhrazení faktury do stanovené lhůty bude úctována sankce 0,5% denně z dlužné částky. Pohledávka muže být poté právně vymáhána či postoupena k vymáhání třetím osobám. 

1. Tyto obchodní podmínky byly uveřejněny a staly se platnými dne 1.1.2015. 

1. Cena služby je cenou konečnou 

2. Nedostupností služby se rozumí výhradně skutečnost, že server www.prehledubytovani.cz, www.chaticky.cz nelze zobrazit na žádném internetovém prohlížeči kdekoli na území České republiky, Rakousku a Slovensku. 

Aktualizováno 2. 7. 2019 12:29

Zobrazeno: 19937

Copyright © 2015 chaticky.cz All Rights Reserved.Designed by Rendy Brendson

Top Desktop version